Fuarda Albayrak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kademe Atık Teknolojileri Anonim Şirketi de son teknoloji ürünü araçlarını tanıttı. Kademe'nin standı fuar boyunca ziyaretçilerin ve Konya protokolünün ilgi odağı oldu. Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile Konya Ticaret Odası ve Konya Sanayi Odası başkanları Kademe standını ziyaret ederek şirketin ürünleri hakkında bilgi aldı.

Tanıttıkları makineler hakkında bilgi veren Kademe Atık Teknolojileri Yurtiçi Satış Müdürü Cem Bilir, hizmet alanlarının araç üstü ekipmanlar ile kamu kuruluşlarının temizlik ekipmanlarının oluşturduğunu ifade etti.

Müşteri portföylerinin büyük bir kısmını kamu kuruluşları oluşturduğunu belirten Cem Bilir, şunları kaydetti: “Müşteri portföyümüzün yüzde 90’ı kamu kuruluşları, belediyeler ve bağlı kurumlar oluşturuyor. Bunun yanında özel temizlik hizmeti veren şirketlere de ürün satışı yapıyoruz. Fabrikamızın aylık 30 makine üretim kapasitesine sahibiz. Türkiye pazarının yanısıra 13 ülkeye ihracatımız da var. Hedefimiz hem iç pazar pıyımızı arttırmak hem de daha çok ülkeye satış yapmak.”

TEKNİK BİRİMİMİZDEN YARDIM ALMAK İÇİN

Tüm ürünlerimiz imalat ve işçilik hatalarına karşı müşterimizin tercihi doğrultusunda yıl veya saat bazlı olarak garanti kapsamındadır. Kullanım ve kullanıcı hataları ile sarf malzemeler garanti kapsamı dışındadır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x