İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ KADEME Araçüstü Ekipman firmasının Konya’da bulunan fabrikasına ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretinde Albayrak Holding Yön. Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yön. Kur Üyeleri Nuri Albayrak, Muzaffer Albayrak, Muhammet Fatih Albayrak ve KADEME AŞ. Genel Müdürü Kenan Çelik eşlik ettiler. Yerli ve özgün tasarıma sahip araçların üretildiği fabrikada ARGE ve üretim süreçleri hakkında bilgi alan TOPBAŞ, araçları tek tek inceledi. TOPBAŞ ziyaretinde “ Belediye bütçelerinde, en büyük maliyet kalemlerinden birini şehirlerin temizlenmesi oluşturmaktadır. Belediyeler açısından şehir temizliğine yönelik yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Teknolojik gelişmeler ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edilecek, bu ihtiyacın yerli ve milli ürünler ile karşılanıyor olması elzemdir. Ziyaret etmiş olduğum KADEME AŞ. ‘nin kısa sürede aldığı mesafe, başarı ve ürün kalitesi ile sektörüne getirdiği rekabet ve dinamizmden memnuniyet duydum. Ülkemizin güzide kuruluşlarından Albayrak grubunu atık teknolojileri sektöründe faaliyet gösterecek KADEME AŞ. gibi bir şirkete yatırım yaptığı ve güçlü bir ekip kurduğu için tebrik ederim."

Ziyarette konuklarına bilgilendirme yapan KADEME AŞ. Genel Müdürü Kenan Çelik ; “ KADEME AŞ araçüstü ekipman ve özellikle de yol süpürme araçları üretimi yapmaktadır. Şirketimiz 20.000 m2 kapalı alana üzerine kurulmuş olup, 2011 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. KADEME AŞ. Aylık 30 adet Araç üzeri Yol Süpürme Makinası üretim kapasitesi ile neredeyse tüm Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilecek üretim gücüne sahiptir. KADEME AŞ göstermiş olduğu gelişim, oluşturmuş olduğu genç ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği sektörde liderliği hedeflemektedir. %95 yerlilik oranına sahip Yol Süpürme Makinamızı hâlihazırda 14 farklı ülkeye ihraç etmekteyiz. 2017 yılında hem iç pazar payımızı arttırmayı hem de ihracat yaptığımız ülke sayısını 25 ‘e çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.

TEKNİK BİRİMİMİZDEN YARDIM ALMAK İÇİN

Tüm ürünlerimiz imalat ve işçilik hatalarına karşı müşterimizin tercihi doğrultusunda yıl veya saat bazlı olarak garanti kapsamındadır. Kullanım ve kullanıcı hataları ile sarf malzemeler garanti kapsamı dışındadır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x