Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na son teslim edilen 30 araç ile birlikte Türkiye genelinde her iklim ve coğrafi koşulda çalışmakta olan araçlar üreten Kademe, pazardaki güçlü konumunu yurtdışında da 15 ülkeye ihracat yaparak pekiştiriyor. 

Araç üstü ekipman imalatı yapmak üzere Albayrak çatısı altında kurulan Kademe Atık Teknolojileri, son teknoloji kullanılarak geliştirilen araç üstü yol süpürme makinası, kompakt ve elektrikli süpürme araçlarıyla, hizmet verdiği sektörlerde yoğun talep görüyor.

TALEBİN TAMAMINI KARŞILAYABİLİYOR

Gelen talepleri karşılamak için Ar-Ge faaliyetleriyle desteklediği üretimini dünya standartlarına taşıyan Türk şirketi Kademe, hitap ettiği piyasaların tüm ihtiyaçlarına yönelik ekipmanlarıyla rekabetteki gücünü artırdı. Kademe, bu stratejisiyle ürün gamını da sürekli genişletmeyi hedefliyor. Aylık üretim kapasitesi ile Türkiye’nin sektörel talebinin bütün ihtiyacını karşılayabilme kapasitesine sahip olan Kademe Atık Teknolojileri, bu sayede yurtdışına bağımlılığı sıfıra indirme yolunda en dikkat çekici şirket olarak öne çıktı.

MALİYETİ ÜÇTE BİRE DÜŞÜRDÜ

Şirket açıklamasına göre, yerli üretim ile muadil yurtdışı ürünlerin fiyatlarına göre üçte bir oranında maliyetle imal edilen Kademe Atık Teknolojileri ürünleri, ithalata bağımlılığı da ciddi oranda azalttı. Öte yandan yüzde 98'lik yerli ürün kullanımı ile milli sanayinin gelişmesinde öncü rol oynayan Kademe Atık Teknolojileri, Albayrak şirketlerinden yüzde 100 yerli tasarım ve üretim olan TÜMOSAN motor ve şanzımanlarını araçlarında kullanıyor. 80 kişilik profesyonel kadrosu ile üretim yapan şirket, nitelikli kadrosunu daha da artıracağının bilgisini verdi.

TEKNİK BİRİMİMİZDEN YARDIM ALMAK İÇİN

Tüm ürünlerimiz imalat ve işçilik hatalarına karşı müşterimizin tercihi doğrultusunda yıl veya saat bazlı olarak garanti kapsamındadır. Kullanım ve kullanıcı hataları ile sarf malzemeler garanti kapsamı dışındadır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x