Yerli üretim yol süpürme aracı KDM AGA 2500, 2018 yılına iddalı pazar hedefi ile girdi. 2017 yılının son aylarında üretimine başlanan 'Hijyen herkülü' araçtan, yeni yılda 50 adet üretilmesi hedefleniyor. Fiyatı ve yakıttaki cimriliği ile dikkat çeken KDM AGA 2500'e, Türkiye'nin birçok bölgesinden talep var.

KADEME BÜYÜYOR

2011 yılında kurulan Kademe Atık Teknolojileri'nin hızlı bir yükselişi var. Kısa zamanda birçok alanda temizlik araç filosunu hizmete katarak üretimde önemli bir açığı kapatan şirket, şimdiye kadar 19 ülkeye ihracat yaptı. Yüzde 866 büyüme gerçekleştiren şirkette 200'e yakın kişi istihdam ediliyor. KADEME temizlik araçları Türkiye'nin saygın kuruluşları envanterine girdi. Yeni çıkacak araçlar için ise İstanbul Büyükşehir, Konya Büyükşehir Belediyesi gibi büyük kurumlarda sıraya girmiş durumda.

TEKNİK BİRİMİMİZDEN YARDIM ALMAK İÇİN

Tüm ürünlerimiz imalat ve işçilik hatalarına karşı müşterimizin tercihi doğrultusunda yıl veya saat bazlı olarak garanti kapsamındadır. Kullanım ve kullanıcı hataları ile sarf malzemeler garanti kapsamı dışındadır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x